Демонтаж

Демонтаж старих віконних конструкцій проводиться за допомогою перфоратора - знімаються стулки, рама, старе підвіконня ліквідується, тобто повністю звільняється віконний проем.Демонтаж проводиться без збереження конструкції. Вікна демонтуються, розбиваються, і будівельне сміття упаковується в мішки і виноситься на сходовий майданчик. При цьому використовуються мішки замовника. Для якісного монтажу конструкції віконний проріз вирівнюється, прибираються глибокі западини, тріщини і зазори. При заміні вікна може виникнути необхідність демонтажу старих віконних решіток або металевих дверей. Цю послугу завод також надає. Слід зазначити, що при заміні вікон заміна решіток не обов'язкова, і тут все залежить тільки від бажання клієнта.


 Монтаж

Фахівці-будівельники стверджують, що велика частина рекламацій на що вийшли з ладу вікна відбувається через помилки і небрежностей в їх установці. Монтаж пвх вікна є високотехнологічною процедурою, в якій має значення якість абсолютно всіх операцій, від вимірів отвору до герметизації швів і щілин. Найкраще, щоб одна і та ж фірма займалася виробництвом вікон, їх монтажем, а також гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. У разі виявлення браку завжди є з кого запитати.

  При всім відомому вигляді монтажу проводиться:

  • Установка вікна в проріз,
  • Заповнення монтажного шва поліуретановою піною;
  • Кріплення зовнішнього відливу на механічне з'єднання;
  • Підгонка підвіконня в проріз;
  • Збір будівельного сміття в тару і винесення його на майданчик;
  • При необхідності - регулювання фурнітури.

 Монтаж одного вікна проводиться протягом години.

 Виконання цементної стяжки під відливом і установка підвіконня у вартість монтажу не входить.


 

Монтаж додаткових елементів до вікна.

У даному випадку мова йде про підвіконня, відливи, ролети, жалюзі, решітках. Всі ці матеріали замовляються додатково, як і їх монтаж. Решітка при цьому монтується на анкера одночасно з вікном. Жалюзі монтуються після обробки укосів пвх вікон. Монтаж усіх цих доповнень продумується на етапі вимірів, і ймовірність помилки зводиться до нуля. На всіх видах робіт задіяні висококваліфіковані, досвідчені співробітники.