Способи оплати

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Оплата здійснюється у вас на об'єкті при виїзді менеджера або зморщок в момент укладання договору. Вноситься аванс щонайменше 80% від загальної суми договору. Також укладення договору та оплата готівкою можлива в наших офісах, обов'язково після виміру вікон.

При оформленні договору покупцю видається весь необхідний пакет документів.

Оплати пластикові картки

Ви також можете оплатити замовлення пластиковою карткою: у Вас вдома (наш менеджер приїде з мобільним банківським терміналом) або в офісі. Оплата картою можлива тільки після укладення договору.

Оплата частини

Оплатити вікна частинами - вигідно, легко і зручно! Наш менеджер приїде до Вас на об'єкт з мобільним банківським терміналом - для укладення цього виду розстрочки необхідно лише визначити суму замовлення і зручний Вам кількість платежів. Немає необхідності йти в банк, заповнювати гори паперів і гаяти час у осоружному очікуванні рішення - вся процедура займає менше хвилини! Тепер платежі будуть автоматично списуватися з Вашої картки один раз на місяць до повної виплати з особистих коштів або кредитного ліміту.

Дана послуга доступна для власників кредитних карток «Приватбанк».

БАНКІВСЬКИЙ СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ

Хочете купити вікна в кредит? Ми подбали про це! Відразу після виміру в наших офісах банківський співробітник надасть необхідні послуги для покупки вікон в кредит.

Ми постаралися підібрати кращі на сьогоднішній день умови банківського кредитування:

  • Потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код!
  • Без поручителів, без застави, без довідки про доходи;
  • Вік: від 21 до 60 років;
  • Сума кредиту: від 300 до 25000 гривень;
  • Зручні терміни від 6 до 24 місяців;
  • Швидке оформлення: 15-20 хвилин;
  • Зручні канали погашення: відділення ПриватБанку, розвинена мережа банків-партнерів, платіжні термінали City-Pay та I-Box.