Гармонія важлива абсолютно у всьому: в природі, особистому розвитку, відносинах і, звичайно, в будинку! А гармонія в будинку, як відомо, починається з затишку, тепла, тиші і комфорту. Що стосується затишку, то цей творчий питання потрібно довірити господині будинку і професійним дизайнерам, а ось тепло, тишу і комфорт Вам легко зможуть забезпечити пластикові вікна. Завдяки своїм технічним і дизайнерським характеристикам саме вікна ПВХ є безумовним лідером при облаштуванні житлових будинків.

Енергозберігаючі пластикові вікна надійно захищають будинок від зимового холоду, сильного вітру, надокучливого вуличного шуму і пилу. Крім того, зберігаючи взимку домашнє тепло, вони допомагають істотно економити витрати на енергоносії, адже Вам уже не потрібно використовувати додаткові засоби для обігріву.

Здається, що пластикові вікна, враховуючи їх повсюдне використання і очевидні переваги, які не зустрічають перешкод на шляху до споживача. Проте розмови про безпеку чи шкоду пластикових вікон все-таки ведуться і деякі клієнти воліють перед покупкою точно дізнатися, чи є шкода від пластикових вікон?

Як виробники пластикових вікон, ми впевнені, що більшість побоювань марні і легко можуть бути спростовані.

Найбільш поширена думка про виділення пластиком шкідливих для організму речовин. Хлор - саме він вважається тим самим шкідливим речовиною, який при нагріванні перетворюється в діоксин і завдає шкоди організму. Це правда лише частково - справа в тому, що нагріти вікно до 225С (а саме при такій температурі виділяються шкідливі речовини) можна лише при пожежі. Вплив сонячних променів і тепло від батареї не здатні виділити ядовітийдіоксін з хлору.

Той факт, що матеріал ПВХ широко використовується в медичній промисловості, а також для виробництва різних побутових приладів, якими ми користуємося щодня, майже повністю повинен зняти підозри в загрозі здоров'ю та екології.

В історії пластикових вікон є кілька цікавих моментів, якраз стосуються екологічної безпеки. Незважаючи на те, що ПВХ і перші вікна з цього матеріалу були зроблені в Німеччині, пластикові конструкції не відразу прижилися на батьківщині. Німці, прискіпливо відносяться до питань екології та безпеки, порахували перші вікна шкідливими для навколишнього середовища, так як в них містився свинець. Після цього пішов ряд розробок по поліпшенню складу матеріалу і в результаті світ отримав те, що ми маємо зараз: красиві, теплі, надійні і абсолютно безпечні пластикові вікна.

Металопластикові вікна - гарантований заставу тепла, комфорту і тиші.