Протимоскітна сітка вирішує основне своє завдання: не пропустити нічого зайвого в квартиру, починаючи від комах (комарів, мух і т.п.) і закінчуючи тополиним пухом і сміттям з вищерозташованих поверхів. Крім цієї задачі противомоскітная сітка паралельно несе в собі й інші функції - вона захищає домашніх тварин від падіння з вікна, з балкона, тому досить міцна.

Протимоскітна сітка виготовляється для стандартних віконних і дверних стулок і являє собою - легку конструкцію з алюмінієвого профілю, забезпечену ручками, з натягнутим комірчастим пластиковим полотном.


 

Протимоскітні системи віконні

Рамна віконна протимоскітна система зйомна і на петлях.

  

Може кріпитися стаціонарно або на куточки, або на петлі із зовнішньої частини рами. Кріплення на петлі відбувається в тому випадку, якщо за вікном розташована сушка для білизни. Навіси кріпляться до зовнішньої частини рами і відкривання протимоскітної сітки відбувається назовні. Але застосовується, частіше за все, дана система для вікон в комплектації з куточками. Дана система найбільш поширена в Украінетак як найбільш недорога.


 

Внутрірамная віконна протимоскітна система

Головною особливістю цієї системи є монтаж без свердління рами вікна. Для застосування цієї протимоскітної сітки не вимагається робити додаткові отвори в рамі для кріплення куточків.

  

Ця протимоскітна система встановлюється всередину рами і замикається за ущільнювач спеціальними поворотними кріпленнями.

Монтаж і демонтаж дуже прості. Потрібно просто повернути кріплення в сторону.

Внутрірамная протимоскітна система має естетичний вигляд, як з внутрішньої сторони, так і з боку фасаду будівлі.


 

Протимоскітні системи дверні

Дверна орна система на петлях.

   

Застосовується в основному для балконних дверей в комплектації з петлями, але може встановлюватися і на вікна великих розмірів. У порівнянні з віконної рамної системою більш потужна, має більш широкий профіль і більш серйозні кріплення.

Розрахована для дверей стандартних розмірів - шириною до 1200мм.