З початку свого існування мережу наших заводів остеклили більше 100 багатоквартирних будинків, понад 1500 приватних котеджів, офісних, торгових будівель і промислових приміщень, при цьому виготовивши більш 50000 нестандартних конструкцій. Крім прямокутних білих пластикових вікон, на підприємстві виготовляють конструкції різноманітних форм, кольорів, відкривань і розмірів.

Нижче показані конструкції, які інші виробники дуже рідко пропонуються клієнтам по причині обмежених можливостей виробництва Унас Ви можете замовити такі пластикові вікна в різних колірних рішеннях, з різною фурнітурою і склопакетами.

 


 

Арочні вікна

Сьогодні в моду міцно увійшли арочні вікна. Є кілька різновидів таких вікон. Красиво виглядають цільні арки. Їх можна робити і поворотними і поворотно-відкидними, однак вони не так практичні, какаркі з горизонтальною перемичкою. Така конструкція буде більш надійна і міцна. Обумовивши колірну палітруарочного вікна, можна виграшно підкреслити ті чи інші деталі внутрішнього оздоблення кімнати. А зовні - створити ілюзію маленького європейського дому або середньовічного замку.

 

   

 


 

 

Круглі вікна

Що ж стосується круглих вікон, то їх виготовлення також можливо. Пластикові профілі, які використовуються для створення різних типів вікон, приймають будь-яку форму. Круглиеокна можуть бути суцільні без відкривання і також їх можна виготовити відкривається. Бажаною умовою в даному випадку є установка вертикального або горизонтального імпоста, на якому встановлюють петлі.

 

    

 


 

 

Трапецевидні і трикутні вікна 

Дуже популярні трапецієподібні і трикутні вікна. Установка конструкції такого типу робить приміщення світліше, а зовнішній вигляд будинку стає більш аристократичним.

У трапецієподібних конструкціях можливе використання будь-яких видів відкривань, залежно від габаритів. Однак у них використовується спеціальна фурнітура. Такі вікна також можна делатьповоротнимі і поворотно-відкидними. У цьому випадку один кут буде прямим. Трапецієвидне вікно виглядає дуже красиво.

 

    


 

 Фрамуги

Для скління приміщень з високими стелями, сходових маршів зручне використання фрамужних вікон (фрамуг). Для провітрювання досить повернути ручку фрамуги і вікно відкриється в режим провітрювання.