Вибір з ким співпрацювати.

 

1. Небезпека зв'язатися з фірмою-одноденкою - це найбільша небезпека. Щоб уникнути відвертого шахрайства, необхідно упевниться, що у фірми, де ви замовляєте вікна, є власне виробництво, і розташовується воно не в гаражі або найближчій підворітті. Солідне виробництво - це свідчення серйозності компанії.


 

2. Не соромтеся при найпершій зустрічі попросити зразок стандартного договору на надання послуг. А при укладенні договору обов'язково перевірте пакет документів, щоб у разі чого, можна було пред'явити претензію. Обов'язково повинні бути: договір з печаткою, замовлення з конфігурацією ваших конструкцій, чек або прибутковий касовий ордер, що підтверджує оплату.


 

3. На видному місці в офісі повинні знаходитися всі необхідні документи: Закон про захист прав споживачів, книга скарг і пропозицій, свідоцтво про реєстрацію компанії, сертифікати і так далі. На увазі повинні бути зразки віконних виробів, профілів і склопакетів, які ви можете порівняти між собою.


 

4. Дуже важлива бесіда з менеджером - наскільки уважний він до вас, наскільки відвертий у відповідях на ваші запитання, наскільки він компетентний у питаннях установки вікон. Менеджер розповість про нюанси монтажу, про знижки та гарантії. Занадто малі гарантії не цікаві, а занадто великі повинні насторожити. Ймовірно, фірма не збирається їх виконувати. Крім того, потрібно обов'язково уточнити, на що саме поширюється гарантія, так як озвучувати гарантійний термін, найчастіше, поширюється тільки на профіль, а не на конструкцію в цілому. Хороший менеджер ніколи не обмежиться звичайним «прорахунком» вікна, показавши найбільш привабливу ціну. Заманювати низькою ціною може тільки фірма, яка не піклується про якість. Але потрібно знати, за що ви платите.


 

5. В асортименті компанії має бути кілька видів профільних систем, які різні за своїми властивостями і зовнішнім виглядом, не менш 2-х видів фурнітури, склопакети з двома і трьома стеклами (як мінімум), кілька видів і кольорів підвіконь, відливи і протимоскітні сітки . Занадто великий вибір, як і дуже малий повинен насторожити.