Віконними відкосами називають бічну і верхню частину стіни, яка знаходиться як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони отвору. Подібне оформлення відкосів повинно забезпечувати не тільки естетичну привабливість, але і відповідати вимогам по тепло- і звукоізоляції всієї віконної конструкції. Тому до даного благоустрою слід підходити з максимальною серйозністю і відповідальністю.


 

Оштукатурювання займає приблизно тиждень і здійснюється згідно з технологією, при якій штукатурка наноситься в декілька шарів, кожен з яких обов'язково повинен висохнути, перш ніж буде наноситися наступний. Штукатурка не дасть високих показників тепло і шумоізоляції, але при високій якості обробки, штукатурні відкоси будуть привабливими і довговічними. Такі відкоси відновлюються з мінімальними витратами, завдяки низькій вартості матеріалів. 

 

 

 

 

 


 

Гіпоскартонні відкоси після штукатурних стоять на другому місці за популярністю і низькою вартістю. Оскільки гіпсокартон являє собою панелі, то укладається він дуже швидко, а зверху може бути покритий декоративними штукатурками або іншою обробкою. Відновлення таких відкосів буде швидким і недорогим. З гіпсокартонними відкосами треба бути пильним, так як вони схильні до впливу вогкості і їх структура може порушитися. Найголовніше - не допустити, щоб вогкість дісталася до монтажного шва, так як це призведе до глобальних порушень роботи вікна. 

 

 

  

 


 

Пластикові сендвіч-панелі знаходяться у високому ціновому діапазоні в порівнянні зі штукатуркою або гіпсокартоном, але їх надійність, передбачуваність і довговічність дозволять містити віконні прорізи в ідеальному стані. Такі панелі вже містять утеплювач, але їх можна утеплити додатково мінеральною ватою.

 

 

 

 

 

 

Наша компанія виконує обробку відкосів в комплексі робіт по установці металопластикових конструкцій.