Склопакети - це вироби з двох або трьох шарів скла, герметично з'єднаних між собою по контуру за допомогою дистанційних рамок та герметиків. При цьому утворюються замкнуті камери, заповнені висушеним повітрям або інертним газом. Саме від склопакетів залежать всі основні властивості, які ми очікуємо від вікна: вікно повинно пропускати світло, захищати від шуму, пилу, холоду та спеки.

Наш завод має власний цех з виробництва склопакетів. Тут виготовляються склопакети різної складності і різного призначення. У виробництві використовуються різні види скла: марки М1, з різними видами напилення для захисту від сонця і холоду, тоноване, броньоване і декоративне. Для кожного замовника на заводі виготовляються склопакети з потрібними йому властивостями.

Іноді є сенс проводити скління навіть не склопакетами, а звичайним одинарні склом. Це можна робити в неопалюваних приміщеннях, що допоможе зменшити вагу конструкції і знизити її вартість. Тому, перед замовленням вікна, має сенс проконсультуватися з нашими менеджерами.


Склопакет однокамерний (два скла).

Однокамерний склопакет складається з двох стекол.

 • ширина виготовляються нами склопакетів 24 мм (4-16-4) і 32 мм (4-24-4),
 • товщина кожного скла 4мм,
 • дистанційна рамка 16 мм і 24 мм відповідно.

Як можна здогадатися, однокамерні склопакети - найдешевший вид випускається нами.

Такі склопакети застосовуються зазвичай в цілях здешевлення скління там, де є, наприклад, вже засклена лоджія або балкон.

Також такі склопакети можна встановлювати в приміщеннях, де не пред'являються високі вимоги по шумоізоляції і теплозбереження. Коефіцієнт опору

теплопередачі у такого склопакета дорівнює 0,36 м² ° С / Вт

 

 


 Двокамерні склопакети (3 скла). 

 • двокамерний склопакет складається з трьох стекол,
 • ширина склопакета 32 мм (4-10-4-10-4),
 • товщина стекол по 4 мм,
 • відстані між ними по 10 мм.

Двокамерний склопакет - широковживаних і оптимальний варіант скління в Україні з точки зору поглинання шумів, теплоізоляції і економічності.

Залежно від місця встановлення вікон двухкамерниестеклопакети можуть складатися з різних стекол і, відповідно, мати різні характерістікі.Коеффіціент опору теплопередачі двокамерного склопакета дорівнює 0,53м² ° С / Вт

 

 

 

 


 Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючий склопакет включає в себе Cтекло (i-скло), покрите теплоотражающим покриттям, і діє за принципом дзеркала, всередину такого склопакета закачаний інертний газ аргон. Тепловідбивне покриття зазвичай наноситься вакуумним напиленням іонів срібла.

Це покриття знаходиться внутрістеклопакета, що оберігає його від механічних пошкоджень.

Енергозберігаючий склопакет може знижувати тепловтрати на 50% у порівнянні зі звичайним, має світлопропускну здатність, як у звичайного склопакета, і відображає УФ - випромінювання.

Завдяки енергозберігаючим властивостям і здатності відображати УФ - випромінювання такіестеклопакети дозволяють економити електроенергію.

Енергозберігаючі склопакети зазвичай застосовуються в зонах з різкими перепадами температур, в заміських будинках і квартирах з поганим отопленіем.Коеффіціент опору теплопередачі однокамерного енергозберігаючого склопакета дорівнює 0,58м² ° С / Вт, двокамерного енергозберігаючого склопакета дорівнює 0,71м² ° С / Вт


Протиударні склопакети

Для виробництва броньованих склопакетів наш завод застосовує ударостійкі (бронюючі) плівки. Плівки товщиною 70 мкрн. і 105 мкрн. в комплексі зі склом здатні витримувати ударні навантаження різної сили до 25кг. Також триплекс товщиною понад 13мм є куленепробивним.

Такі склопакети можуть бути використані в громадських місцях, щоб при руйнуванні скла не дати осколкам розлетітися в різні боки, що забезпечує безпеку людей, що опинилися поблизу розбився скла, а також в приміщеннях, які потребують забезпечення безпеки. Плівки товщиною 215 мкрн. і 285 мкрн. призначені в основному для захисту від хуліганських дій.

Вони в змозі витримувати удар невеликим предметом, наприклад, шматком льоду, каменю, і т.п. Сенсзастосування плівки - збільшення часу проникнення в приміщення сторонніх осіб. Чим товще бронююча плівка, тим складніше буде подолати скляну перепону. Ці плівки повністю прозорі і не впливають на проходження сонячного світла. У той же час вони мають відчутним енергозберігаючим ефектом. Енергозбереження підвищується на 15-20%.


 Сонцезахисний склопакет

Для збільшення сонцезахисних властивостей - відображення інфрачервоного сонячного випромінювання використовуються нанесення на склопакет сонцезахисних плівок;

Сонцезахисні плівки використовуються для захисту від сонця. Для правильного вибору плівки необхідно розуміти, яку саме перешкоду для світла необхідно створити. Наприклад, плівка «20 SI» - пропустить всього 20% видимого світла, а «50 SI» - відповідно 50%. Чим більше цей показник, тим більше світла поступає в приміщення. В основному використовуються плівки, пропускають 15, 20, 35, 50 відсотків світла. Ці плівки також можуть бути різнокольоровими.

 

 

Основні кольори плівок:

 • бронза
 • сонячна (мідна) бронза
 • срібло
 • сірі плівки
 • вугільні
 • синя
 • зелена
 • золота

Плівки типу «Vista» і «Light» мають подвійне призначення: підвищення енергозберігаючої функції склопакета і сонцезахисної. За допомогою цих плівок можна досягти економії енергії до 60%. «Vista 35» пропускатиме 35% сонячного світла, а також зберігати до 60% енергії всередині приміщення.

 

Всі плівки забезпечують ефект енергозбереження, а також протиударний ефект.