Для якісної експлуатації віконних конструкцій наша компанія подбати про облаштування віконного отвору. Йдеться про встановлення відливів і козирків на вікна. Якщо ці додаткові елементи вікна відсутні, значить, монтаж вікна виконаний не до конца.Козирькі, відливи і нащільники робляться з листового металу на спеціальному згинальному верстаті. Це дозволяє зробити складну конфігурацію елемента для кращих естетичних і експлуатаційних характеристик. Лицьова поверхня може бути як оцинкована, так і пофарбована під колір вікон.

 


 Відливи для вікон, балконів і лоджій.

Відливи встановлюються із зовнішнього боку вікон і призначені для стека води вчасно дощу, а також для захисту монтажної піни в зоні підвіконного профілю. Важливо правильно підібрати потрібну ширину відливу, адже якщо він буде дуже коротким - можливе затікання води під відливом, а якщо дуже широкий - не уникнути гуркоту вчасно сильного дощу.

 

 

 

 

 

 

 


Козирки для балконів і лоджій.

Козирки застосовуються при склінні балконів і лоджій і призначені для відведення дощових вод з метою захисту конструкції від протікання. Дуже важливо, щоб замірник вибрав правильну конфігурацію і потрібну ширину козирка. Складна конфігурація козирка дозволяє зробити потрібний ухил і стик козирка до плити, що в свою чергу не залишає шансів для протікання балкона або лоджії. Що стосується ширини козирка, то тут така ж ситуація як і з відливом - короткий козирок може протікати, а занадто довгий буде сильно шуміти.

 

   

  

 

 


Нащільники для балконів і лоджій.

Нащільники, як правило, застосовуються при склінні балконів і лоджій. Це пов'язано з тим, що на відміну від вікон, які встановлюються в отвори з чвертями, монтажний шов балконів і лоджій залишається видимим і незахищеним від вологи і впливу ультрафіолетових променів. Нащельники прикручуються з одного боку до металопластикової рамі, а з іншого - до стіни будинку. В окремих випадках, нащельник може застосовуватися на стику двох конструкцій.Оні виконують функцію додаткової герметизації вікна і захищають монтажну піну від висихання через вплив сонячних променів.