В силу того, що в більшості випадків площу квартирних балконів залишається незмінно маленькою, нерідко дана обставина робить завдання виконання деяких дизайнерських задумок просто нездійсненною. Тому, доводиться вдаватися до якихось хитрощів і використовувати ті чи інші варіанти для розширення. Один з них - розширення балкона з виносом.

У Нашій компанії винос балкона планують і проектують фахівці з даних питань. Вони виконують розширення площі балкона допомогою методики скління з виносом, подразумевающим суцільнозварний каркас з профільних труб, металевого куточка або швелера, який кріпиться до фасаду будівлі або до балконних панелі.

У загальній складності, процес виготовлення і закріплення такої конструкції вважається досить трудомісткою завданням, яке вимагає чітких і точних розрахунків для свого рішення. На основі даної обставини сформувалося кілька можливих типів розширення, за якими може здійснюватися винос балкона, а саме - винос балкона з одного боку, винос з двох або трьох сторін і винос балкона по основі.

Далеко не кожен з сучасних будинків може похвалитися міцними балконними конструкціями. Найчастіше каркаси їхніх балконів складаються з легкої обшивки, що обрамляє тонкі парапети. Встановлювати конструкції з металопластику, що відрізняються чималою вагою, на таку підставу можна.

На щастя, грамотне і вигідне рішення зазначеної проблеми Вам можуть запропонувати наші фахівці, які завжди готові сконструювати для Вас міцні та естетичні каркаси, які послужать надійною опорою сучасного балкону, лоджії.

З метою додаткового утеплення, а також захисту балкона від дощів і снігу встановлюється дах, службовка одночасно і в якості каркаса. Розташований на останньому поверсі багатоповерхівки балкон використовувати без установки покрівлі недоцільно. Необхідно убезпечити конструкцію від протікання води і від вітру.