Серед покупців пластикових вікон побутує безліч самих різних думок і відгуків: від самих позитивних до різко негативних. Причому зустрічаються сильно протилежні відгуки про вікна з одним і тим же (на перший погляд) назвою. Ось деякі з негативних відгуків:

  •  Вони холодні, з них дме
  •  Постійно мокрий укіс, дме над підвіконням

  •  Вікна «потіють»

  •  Вікна не "гасять» всі вуличні шуми

  •  Погано працює фурнітура, заїдає

  


 Так в чому ж причина? Як уникнути можливих помилок і отримати якісні вікна?


 

Нюанси виробництва на замітку.

 Вікно - це не конструктор для дорослих: купив комплектуючі, будинки в гаражі спаяв, зібрав і готово. Такі ось «гаражні» збірки і доставляють потім неприємності клієнтам. Вікно з неправильною геометрією ніколи не буде щільно закриватися. Крім того, недобросовісний виробник має масу способів заощадити на матеріалах і зробити кволу і холодну конструкцію, яка буде тільки носити ім'я прославленого і так бажаного вами профілю. «Гаражні» виробники мають дуже обмежений асортимент, і для вирішення будь-яких завдань будуть пропонувати стандартне ПВХ-вікно.

Занадто великий вибір профілів - говорить про те, що власного виробництва у цієї фірми немає, і вона працює з великою кількістю заводів-виробників вікон. А велика кількість профільних систем їм необхідно для того, щоб продавати вікна з тих профілів, які запитує покупець. І, по суті, цьому продавцеві все одно, яке вікно потрібно покупцеві: йому головне продати те, що у нього запитують.

А покупець не розбирається у вікнах. Він, найчастіше, спирається на відгуки знайомих і на рекламу виробників профільних систем. Найпоширеніша помилка серед покупців вікон - вибір вікна по вибору назви профілю. Бачив рекламу профільної системи - значить, з'явилася довіра до вікна. Цим-то недобросовісні продавці і користуються. Виходить, що вони підтримують найбільш поширену помилку клієнта замість того, щоб переконувати клієнта і акцентувати його увагу на загальному комплексному вирішенні.

Виходить, що якість вікна, яке ви купуєте, залежить не від імені та якості профілю, а від сумлінності фірми, технічного оснащення її виробництва, від асортименту матеріалів і комплектуючих, кваліфікації менеджерів, які забезпечать правильний підбір матеріалів і комплектуючих на етапі замовлення

В асортименті нашої мережі заводів широкий вибір матеріалів, комплектуючих і додаткових аксесуарів до вікон і дверей. Стабільно висока якість конструкцій, що випускаються нашими заводами, підтверджено сертифікатами та нагородами незалежних експертів. Фахівці підприємства забезпечать правильність всіх етапів створення вікна: від вибору дизайну і матеріалів до монтажу.


  

На чому ж не можна економити?

Замовляючи вікно, вам потрібно самим зрозуміти, які у вас житлові умови і чого ви очікуєте від нового вікна. Якщо вікно виходить на вулицю із жвавим рухом, то потрібно розуміти, що не буває вікон з абсолютною звукоізоляцією, але існують методи зробити вікно максимально «тихим». Якщо в квартирі підвищена вологість, то про це потрібно сказати менеджеру, так як, можливо, на склопакеті буде утворюватися конденсат в холодну пору року, але цього можна уникнути, поставивши склопакет з підвищеною теплоізоляцією. І звичайно, вікна для житлових приміщень повинні бути максимально теплими, тому економити на товщині профільної системи і склопакеті не варто.

І окреме слово з монтажу. Поганий монтаж - це найчастіша причина розчарування в нових вікнах, тому не варто економити на утепленні укосів. Тільки в нежитлових та не опалювальних приміщеннях можна знехтувати утепленням укосів, в інших випадках це обов'язково.


 

На чому можна заощадити?

Якщо вікно виходить на засклену лоджію, зовсім не обов'язково ставити теплий профіль і склопакет, достатньо буде трикамерного профілю і склопакета з двома стеклами - це набагато дешевше. Не всі стулки потрібно робити їх відкриває. Головне, щоб поряд з глухим вікном було відкривати. А фурнітуру на провітрювання досить встановити на одній стулці з усієї конструкції. При правильному проектуванні можна заощадити до 40% вартості конструкції!

Про всі нюанси і власних очікуваннях слід повідомити менеджеру. Хороший спеціаліст допоможе визначитися з конфігурацією, правильно підібрати додаткові елементи - підвіконня, відлив, протимоскітну сітку та інші елементи і саме він підкаже, де можна заощадити, а де цього робити не варто.

Серйозній фірмі-виробнику матеріали та комплектуючі дістаються дешевше, ніж дрібним «гаражники», але їй, зате, доводиться вкладати гроші у власне технічний розвиток, в оплату наукових співробітників та їх розробки, на підтримку роботи сервісу і в більш якісні матеріали. Тому, купити вікно на великій фірмі іноді виходить трохи дорожче, ніж на дрібній, але результат буде набагато краще.

Так як вікна служать перешкодою для погодних явищ, шумів і проникнення всередину сторонніх людей, то потрібно розуміти, що вікно не є цегляною стіною і для того, щоб воно виконувало свої функції, дійсно потрібно правильно підібрати матеріали та комплектуючі. Але потрібно розуміти, що якість вашої конструкції залежить в першу чергу від її виробника, а потім вже від набору елементів і в найостаннішу чергу - від назви профільної системи.