Правильно вибрати матеріали, комплектуючі, виробника вікон - ось, здавалося б, і все, що потрібно. Але крім виробництва вікна є ще важливі процеси по вимірах, доставки та монтажу вікон. Всі послуги, що надаються при заміні старих вікон на нові, повинні виконуватися професіоналами. Від правильності використовуваних матеріалів і якості монтажних робіт залежить комфорт використання і термін служби вікон.

У нашій компанії всі види послуг виконують досвідчені співробітники.

Послуга заміру прорізів у нас входить у вартість конструкцій. Багато фірм кажуть, що завмер проводиться безкоштовно, але ж будь-яка робота оплачується, ніхто, тим більше професіонал, безкоштовно надавати послуги не буде. Таким чином, ця послуга включена у вартість Вашого виробу, але застосуються маркетинговий хід «завмер і монтаж - безкоштовно» для залучення покупців.

Отже, спочатку слід визначити габаритні розміри вікна. Для цього за потрібною адресою виїжджає замірник. Замір - відповідальна процедура, тому не варто намагатися робити її власними силами. На етапі вимірів можна і потрібно продумати і обумовити з замерщиком необхідність монтажу всіх додаткових елементів до вікна, якщо вони будуть (жалюзі, ролети, решітки). Це виключає можливість помилки і дозволяє все передбачити заздалегідь. Монтаж цих елементів завод також може запропонувати.